День національно-патріотичного виховання у Музиківській ЗОШ І-ІІІ ступенів Білозерського району

ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ШКОЛІ

Патріотичне виховання процес безперервний, тому колектив вчителів та учнів Музиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів постійно втілює в життя нові форми роботи, які сприяють вихованню патріота своєї держави.

ДЕНЬ НАЦІОНАЛЬНО-ПАТРІОТИЧНОГО ВИХОВАННЯ У ШКОЛІ

Патріотичне виховання процес безперервний, тому колектив вчителів та учнів Музиківської ЗОШ І-ІІІ ступенів постійно втілює в життя нові форми роботи, які сприяють вихованню патріота своєї держави.

У лютому 2017 року у школі вперше пройшов День національно-патріотичного виховання. Із самого ранку учні та вчителі одягнули синьо-жовті стрічки, які є символом єдності нашої держави. Лунали українські патріотичні пісні, демонструвалося відео про нашу Батьківщину.

Святкова лінійка, присвячена Дню національно-патріотичного виховання, розпочалася Гімном України. На урочистості завітали гості з волонтерського батальйону «Херсонська чайка» Осауленко Ігор Михайлович та Погомій Оксана Феліксівна. А ще гучними оплесками діти зустріли учасницю бойових дій на Сході України (Широкіно) Шевченко Ірину Вікторівну. Було приємно бачити в гостях координатора Музиківської ОТГ з питань взаємодії з військовими, задіяними в зоні АТО, Карпа Віктора Федоровича. Всі присутні гучно скандували: «Україна – єдина країна!», «Ні – війні!». Разом переглянули відеопрезентацію про роботу всієї шкільної родини з патріотичного виховання за рік. Це конкурси віршів, малюнків, благодійні акції, народні, військово-спортивні та державні свята, спортивні та туристичні змагання. Цікаво було спостерігати за присутніми, які з гордістю переглядали презентацію, адже на екрані вони бачили себе, своїх вчителів та батьків. У продовженні школярі разом із наставниками виготовили колажі-малюнки на тему «Моя мирна та єдина Україна» та передали їх бійцям на Схід України гостями свята, які цього ж дня поїхали в зону АТО. Разом з яскравими малюнками та щирими дитячими побажаннями було надано продукти харчування для жителів м.Авдіївки та військовослужбовців у зоні АТО. Після лінійки учні 7, 8 та 10 класів поспілкувалися із нашими гостями та переглянули відеофільм про життя та бойові подвиги військових на Сході України.

День національно-патріотичного виховання минув, але не закінчився патріотичний настрій наших вихованців. Зараз у школі оголошено акцію «Подаруй книгу дітям Авдіївки». Дуже хочеться, щоб книжечки, принесені нашими дітьми, сподобалися авдіївцям.


16.03.2017
181

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...