зустріч з воїнами АТО

зустріч з воїнами АТО

ЗУСТРІЧ З ВОЇНАМИ АТО

Нещодавно, а саме 11 березня 2016 року, в Козаче-Лагерській загальноосвітній школі I-III ступенів імені Героя Соціалістичної Праці Квакуші Миколи Степановича відбулася зустріч з воїнами АТО, що проживають на території району. Мужні захисники воювали на передовій, пережили все пекло війни. Це Юрій Поклад, Олександр Кальченко, Андрій Король. Разом з ними приїхали волонтери Горностаївського району — Фазел Манан і Олександр Слісаренко.

Дорогих гостей педагогічний та учнівський колектив зустріли короваєм. Діти мали можливість поспілкуватися з героями, з перших уст почули про жахливі будні в зоні бойових дій. На заході згадали імена земляків, які були мобілізовані, висловили слова вдячності за мужність, відвагу та захист нашої Батьківщини, а також вшанували хвилиною мовчання воїнів, які полягли на полі бою Східної України. Школярі разом з учителями підготували для гостей концерт.

Від волонтерської організації Горностаївщини школі та Козаче-Лагерській громаді вручені подяки за допомогу та підтримку воїнів АТО. Не залишилися без подарунків і учні. Їм подарували патріотичні ручки та прапори, привезені з бойової зони із підписами й побажаннями відважних солдат. У свою чергу гості отримали невеличкі подарунки від Козаче-Лагерської громади.

Звичайно, ми не змогли обійтися і без гостинців солдатам, які наразі беруть участь у бойових діях. Жителі села зібрали їм продукти харчування, діти написали листи воїнам та подарували малюнки, щоб підтримати бойовий дух своїх батьків, синів, чоловіків, братів.

Також, у лютому місяці в школі відбулася зустріч із нашим земляком — Постовенським Михайлом Івановичем, який перебував у відпустці, а на даний момент знову воює, захищає український народ від злих ворогів.

Ми надіємося, що скоро війна скінчиться, наступить мир і всі наші захисники повернуться додому, до своїх рідних домівок, живими, здоровими. Ми дуже вдячні нашим воїнам-захисникам, Героям з великої літери! Адже не лише задля своєї сім'ї — а й задля всіх нас, українців, вони самовіддано бережуть нашу державу, аби у ній якнайшвидше запанував мир, настало світле й щасливе майбутнє.

Соціальний педагог Баканова С.Д.

15.03.2016 15:00
335

4 комментария

16.03.2016 15:44
Колеги, з титульним фото Ваші матеріали будуть ще краще!
Таке питання, якщо ми будимо використовувати для титулки Герб нашого раонну, дозволяється?
Добре, виправимось =)
17.03.2016 14:18
Так, можна використовувати!
Загрузка...