Ми від сьогодні – громадяни України

Ми від сьогодні – громадяни України

Отримання паспорта для випускників Червонопартизанської ЗОШ І-ІІІ ступенів Нижньосірогозького району стало справжнім святом, на яке запросили представника Вербівської сільської ради Віту Урбаневич, адміністрацію школи, вчителів, учнів, батьків.

Ведучі заходу Людмила Поліщук та Тетяна Рязанова провели короткий екскурс з історії виникнення паспортів та тест на громадянську зрілість, під час якого школрі відповідали на запитання тематичної вікторини.
Далі вірш про Конституцію України – основний документ нашої держави розповіла учениця 4 класу Буйна Крістіна.

І ось настала урочиста і хвилююча мить: директор школи Олена Білокриницька та представник сільради Віта Урбаневич вручили учням 11 класу паспорти та жовто-блакитні стрічки і сувеніри.

Від імені одинадцятикласників Артем Височин зачитав «Слово Батьківщині», а потім разом з однокласниками склав обіцянку на вірність справі батьків та українському народу.

Привітали дітей з отриманням важливого документа, що посвідчує громадянство, їх батьки, які піднесли одинадцятикласникам коровай на вишитому рушнику та подарували обкладинки на паспорт.Гарні поздоровлення юним громадянам України адресувала їх класний керівник Людмила Поліщук.

УрізноманітнилисвятковупрограмуцікавіінсценівкиувиконанніЮліїГаліцької, РусланаПлютинського, АндріяРязановатаНазараШутака.
Завершилося свято прочитанням патріотичних поезій учнями11 класу.

СвятоднянародженнягромадянУкраїни, щопройшловЧервонопартизанськійшколісталовиявимдуховноїєдностіпоколіньтаповагидоКонституціїУкраїниідержавнихсимволівнашоїБатьківщини.

18.12.2016 11:40
188

1 комментарий

18.12.2016 13:23
Вітаємо юних громадян України!
Загрузка...