VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

VІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З нагоди початку VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка у Верхньоторгаївській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося урочисте відкриття конкурсу.

Зі словом вітання до учасників конкурсу звернулася директор школи Камінська Лідія Яківна та заступник директора з навчально-виховної роботи Парфірян Алла Вікторівна, які зосередили учнів на тому, що конкурс проводиться з метою сприяння піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищенню рівня загальної мовної культури, вихованню в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка. У конкурсі будуть брати участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів в чотири етапи (з жовтня по березень). Вчитель української мови та літератури Сабадаш Олена Вікторівна ознайомила учнів школи з положенням проведення конкурсу.

Урочисте відкриття конкурсу продовжилося інсценізацією сценки «Мамо, яке сьогодні свято нині» у виконанні Фомінок Віолетти ( 6 клас), Пузиревича Єгора (8 клас) та Парфіряна Станіслава ( 3 клас). Тимоник Катерина, Чарова Анна, Жимбаєва Світлана, Залєвська Анна ( учні 8 класу), Кудінов Олександр, Кибальський Максим ( учні 6 класу) гарно читали поезію Т.Г.Шевченка.

Бажаємо всім учасникам конкурсу переможних результатів у фінальному етапі!

12.10.2017 19:00
105

Комментарии

Нет комментариев. Ваш будет первым!
Загрузка...